Intel Celeron procesoriai su Haswell architektūra pasirodys 2014 m. pradžioje


Dar šių metų birželio mėnesį tapo žinoma, jog procesoriai Pentium ir Core i3 su Haswell mikroarchitektūra bus pristatyti šių metų rugsėjo 1 d. Tai leis šiek tiek sutaupyti tiems, kurie planuoja įsigyti sistemą su LGA 1150 platforma. Pigesni procesoriai paprastai įsigyjami su ta mintimi, jog kada nors bus pereita prie brangesnių/galingesnių modelių, tačiau dažniausiai nieko nekeičiama iki kitos platformos pasirodymo.

Iš principo, Intel Celeron procesorių su LGA 1150 lizdu – jauniausių Haswell architektūros savininkų – pasirodymas jau suplanuotas. Tai įvyks 2014 m. I ketvirtyje, jei tikėti Internete pasirodžiusia naujausia Intel skaidre. Iki to momento Pentium atstovai rinkoje bus išgyvenę jau pusę metų. Įdomu tai, jog 2014 metais Celeron gali gauti atnaujintą Haswell branduolio reviziją.

celeron_haswell_roadmap

Puslapio Fudzilla žurnalistai tvirtina, jog procesorių Celeron su Haswell architektūra anonsas įvyks 2013 metų IV ketvirtyje. Ar jiems žinomi naujausi Intel ketinimai, o galbūt tai yra klaidinga informacija, pasakyti sunku – pastarasis puslapis turi seną tradiciją keletą kartų grįžti prie vienos ir tos pačios temos po neilgo laikotarpio. Tikėtina, kad greitai tas pats puslapis pakoreguos savo prognozes.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos