Intel nesutinka, kad Haswell procesorių startas buvo vangus


Neseniai pagarsintos analitikų mintys apie Haswell procesorių nesugebėjimą pagyventi asmeninių kompiuterių rinkos neretai palaikomos ne tik paprastų vartotojų, bet ir entuziastų. Haswell procesorių spartos lygis, energijos suvartojimo rodikliai, vidutiniškas spartinimo potencialas dėl prastos termo pastos, galų gale kiek didesnė pradinė kaina, nei Ivy Bridge debiuto metu – visa tai vartotojų akyse atrodo gana nuviliančiai.

perlmutter-intel-haswell-core-4th-gen

Intel atstovams per neseniai vykusią ketvirčio ataskaitos konferenciją buvo užduotas klausimas, ar procesorių gigantas patenkintas Haswell pardavimais. Daugelis nepriklausomų šaltinių, kaip žinia, nuolat platina informaciją apie žemą šių procesorių paklausą.

Intel vadovai aiškiai atsakė, jog Haswell anonsas vykdomas keliais etapais, dabar rinkoje pristatyti išskirtinai brangūs keturių branduolių modeliai. Žinoma, jie pasižymi mažesne paklausa, nei tuo galės pasigirti rugsėjį ruošiami dviejų branduolių modeliai. Intel atstovų manymu, dar labai anksti kalbėti apie procesorių Haswell populiarumo lygį.

Įdomu tai, kad kartu Intel vadovybė pažadėjo šiame pusmetyje pristatyti kompiuterines sistemas su Haswell procesoriais, kurie apsieis be ventiliatorių. Priminsime, kad planšetinio kompiuteriu su pasyviu aušinimu ir Haswell platforma prototipas buvo parodytas parodoje Computex 2013, o analogišką produktą pažadėjo pristatyti kompanija HP. Pereinant prie 14 nm technologijos, jei tikėti kompanijos pažadais, pasyviai aušinamų produktų su Intel procesoriais tik daugės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos