Intel partneriai tikisi, kad Thunderbolt bus integruota į mikroschemų rinkinius


2014 m. kompanija Intel tikisi pristatyti antros kartos Thunderbolt kontrolerius, kurie padidins informacijos perdavimo spartą dvigubai. Pirmos kartos Thunderbolt plačiai nepaplito, tačiau Intel tai aiškino ilgai trunkančiu sertifikavimo procesu. Antra vertus, gamintojai pažymi atitinkamų kontrolerių elementarų brangumą, kadangi juos gamina tik Intel, kuri atsisako sąsają integruoti į savo mikroschemų rinkinius.

thunderbolt_macbook

Vis tik kai kurie kompiuterių komponentų gamintojai tikisi, jog ateityje Intel sąsajos Thunderbolt palaikymą integruos į savo mikroschemų rinkinius ir atsisakys diskretinių kontrolerių, kaip tai daro dabar. Pavyzdžiui, procesorių lizdų gamintojo Lotes atstovų teigimu, tai leistų smarkiai išpopuliarinti sąsają jau 2014 metais. Tiesa, Intel apie tai šnekėti nelabai nusiteikusi. Juo labiau, kad kiek anksčiau kompanijos vadovybė teigė, jog tokių planų nėra ir artimiausioje ateityje nenusimato.

Trečių šalių gamintojai į Thunderbolt plėtrą įtraukti labai ribotai. Šią sąsają palaikantys lizdai gaminami kompanijų Lotes, Aviation Electronics ir Foxlink. Kabelius gamina Foxlink, Lintes ir Sumitomo Electric Industries. Jei Intel partneriai tikisi integruoto Thunderbolt palaikymo, tai leidžia manyti, kad jie tam turi savų priežasčių (o gal net neskelbiamos informacijos). Galų gale, per paskutinius metus buvo integruojama viskas ir visur, kur tik įmanoma, tad Intel planai gali pasikeisti gana greitai.

Vienas komentaras

  1. Saulius parašė:

    Optimistai :DD


Kitos kategorijos naujienos