iPhone 5 tapo kinės moters mirties priežastimi


Kinijoje gali atsitikti viskas, kas tik įmanoma; tačiau tai, apie ką dabar bus kalbama, gali įvykti su bet kuriuo išmaniojo telefono iPhone 5 savininku bet kurioje šalyje. Jauna kinų mergina Ma Ailun paėmė į ranką šį Apple telefoną, kuris tuo metu krovėsi iš elektros tinklo, ir gavo tikrą elektros šoką, po kurio kinės gyvybė užgeso.

iphone-5-outdoor-ad

Mirusios kinės vyresnioji sesuo apie šį atvejį papasakojo per mikrotinklaraščių tinklą Sina Weibo (Twitter analogą), kartu pareikalavo pasiaiškinimo iš Apple bei įspėjo kitus žmones, kad šie nesinaudotų savo išmaniaisiais telefonais, kai šie kraunasi.

Kompanijos Apple atstovai pareiškė užuojautą Ma Ailun šeimai ir pažadėjo atidžiai ištirti šį mirtiną incidentą. Leidinys China Daily rašo, jog nors vietos policija iš tikrųjų konstatavo, kad kinė mirė dėl elektrošoko, tačiau kol kas neaišku, ar dėl Ma Ailun mirties iš tikrųjų kaltas iPhone 5.

Mirusiosios vyresnioji sesuo teigia, kad išmanusis telefonas buvo nupirktas 2012 m. gruodžio mėnesį, jam iki šiol galioja garantija. Išmanusis telefonas buvo perduotas vietos teisėsaugos pareigūnams, kad šie atlikti ekspertizę.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos