iPhone 5S galės filmuoti 120 kadrų per sekundę greičiu


Kalbant apie būsimo iPhone 5S kamerą, gandai minėjo tik tai, kad išmanusis telefonas gali gauti Sony gamybos 13 megapikselių kamerą su dviguba LED blykste. Vis tik puslapis 9to5Mac, pasitelkęs programinės įrangos „archeologus“, iOS 7 kode aptiko užuominas apie naują kameros funkciją, kuri leidžia filmuoti 120 kadrų per sekundę sparta. Tokios vaizdinės medžiagos peržiūra gali sukelti sulėtinto veiksmo įspūdį, nors ir nelabai stipraus.

iPhone 5 kamera turėjo nemažai naujovių. To tikimasi iš iPhone 5S kameros

iPhone 5 kamera turėjo nemažai naujovių. To tikimasi iš iPhone 5S kameros

Bandymai priversti iPhone 5 dirbti su šia funkcija sėkmės neatnešė. Tai privertė publikacijos autorius padaryti išvadą, jog nauja programinės įrangos galimybė pasirodys kartu su iPhone 5S anonsu. Reikia pažymėti, jog Samsung savo išmaniojo telefono Galaxy S4 kamerai analogišką funkciją jau numatė. Šiuo atveju Apple būtų besivejančio padėtyje. Ankstesnių iPhone versijų pasirodymas visuomet buvo lydimas nauju kamerų funkcionalumu, taigi iPhone 5S debiutas išimtimi tapti neturėtų.

Tuo pačiu metu kinų žiniasklaidos priemonės praneša, kad Kinijoje esančiose Foxconn gamyklose pradedamas didinti darbuotojų skaičius. Visa tai susiję su naujos kartos iPhone gamybos pradžia. Manoma, kad iPhone 5S pasirodys šių metų rudenį. Iš Apple vadovybės lūpų išsprūdę žodžiai tai tik patvirtina – vienoje iš ketvirčio ataskaitai skirtų konferencijų Apple vadovas Tim Cook pažadėjo, kad 2013 metų rudenį mūsų laukia „galybė naujų produktų“.

4 komentarai (-ų)

 1. Vidas parašė:

  mano 2007 metu gamybos LG viewty (KU990) ta pati galejo atlikt be problemu, nieko cia ipatingo,va jeigu fullhd filmuos 120fps tada bus idomiau

  • karlas parašė:

   iphone bus viskas padaryta daug geriau. pavydes net samsung 🙂

   • Vidas parašė:

    tai ir bukam aisku kad bus daug geriau, LG viewty 2007 metu telefonas,o dabar 2013 ir nematau ko cia pavydet senu bairiu samsungui

 2. Dammn parašė:

  Palauk kol Samsung S V isleis 😀


Kitos kategorijos naujienos