iFixit „skerdikai“ išardė antros kartos Google Nexus 7


Praėjusią savaitę kompanija Google pristatė antros kartos planšetinį kompiuterį Nexus 7. Prekyba turėtų prasidėti liepos 30 d., tačiau mobilus įrenginys jau suspėjo patekti ant iFixit ekspertų „operacinio stalo“ ir buvo sėkmingai išardytas.

nexus_7_001

Pasirodė, jog planšetinis kompiuteris yra gana lengvai išardomas, nors šio proceso metu kilo keletas sunkumų. Pirma, buvo sulaužyta nugarėlė, nors jos nuėmimas ir nepareikalavo daug jėgų. Ant dangtelio vidinės dalies priklijuota NFC antena ir ritė, kurios dėka galima gauti energiją be laidų.

nexus_7_002 nexus_7_003

Antra, apsauginis stiklas priklijuotas prie ekrano matricos, o jų išskyrimui reikalinga „šiluminė patranka“. Visos kitos detalės pritvirtintos įprastais varžtais, todėl išardyti nebus sunku net ir namų sąlygomis.

Motininė plokštė yra gana kompaktiška su procesoriumi Qualcomm APQ8064, keturios Elpida operatyvios atminties mikroschemos (bendra suma – 2 GB), vaizdo siųstuvas, bevielio įkrovimo kontroleris, Wi-Fi adapteris, 16 GB talpos SK Hynix atmintis ir energijos valdiklis Qualcomm PM8921.

Tokiu būdu, iFixit ekspertai antros kartos Google Nexus 7 įvertino 7 balais iš 10 galimų.

nexus_7_004

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos