„Išmanus“ šiukšlių konteineris pats iškvies šiukšlių išvežėjus


Įsivaizduokite situaciją: yra dešimtys viešų šiukšlių konteinerių su dangčiais. Kai kurie iš jų pripildyti iki pat viršaus, tačiau kai kurie dar pustuščiai. Kokiu būdų šiukšlių konteinerius tvarkantys žmonės gali sužinoti, ar reikia tuos konteinerius ištuštinti?

Tam, kad tokių situacijų nebūtų, egzistuoja „išmanusis“ sensorius Enevo. Jis leidžia sužinoti, kiek šiukšlių prisikaupė konteineryje. Dabar sistema yra bandoma Suomijoje.

Daug kam gali kilti klausimas: koks skirtumas, ar reikės ištuštinti dešimt konteinerių, ar tik penkis? Iš tikrųjų, skirtumas yra. Dažnai viena kompanija aptarnauja didelę teritoriją, o teisingas maršruto planavimas leidžia specialistams efektyviai ir greitai susitvarkyti su savo užduotimi.

Be to, davikliai leidžia sistemai po kurio laiko tapti „išmanesne“ – rinkdama duomenys apie konteinerių prisipildymą, ji galės preliminariai prognozuoti, kada šiukšlių kiekis bus artimas maksimumui. Tai reiškia, kad šiukšlių išvežimo grafiką bus galima sudaryti daug tiksliau.

Kompanijos Enevo vadovybės teigimu, „išmaniųjų“ šiukšlių konteinerių naudojimas leidžia panaudoti mažiau automobilių, išleisti mažiau kuro ir pinigų, o taip pat labiau tausoti gamtą.

enevo-trash-sensor

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos