Kingston pradeda pardavinėti mikroserveriams skirtą operatyviąją atmintį


Ekspertų vertinimu, mikroserverių rinka iki 2016 metų patirs sprogstamą augimą. Ir jei anksčiau panašiais sprendimais domėjosi tik nedaugelis įrangos gamintojų, tai šiandien į mikroserverius žiūrimą kaip ir potencialiai stabilų pajamų šaltinį. Ypač tai aktualu kompanijoms, kurios nusivylė tradicinių asmeninių kompiuterių segmentu.

Naujai besiformuojančiai rinkai ruošiasi ne tik kompiuterių, bet ir komponentų gamintojai. Štai apie naujų operatyvios atminties modulių tiekimo pradžią pranešė kompanija Kingston. Pranešimas spaudai pažymi, jog gamintojo asortimente yra tiek standartiniai SO-DIMM moduliai, tiek ir „neregistruoti“ UDIMM, dirbantys 1333/1600 MHz dažniu (įtampa – 1,35 V). Deklaruojama, kad palaikomi x86 ir ARM architektūrų procesoriai (paskutiniuosius aktyviai proteguos tokios kompanijos, kaip HP ir Dell).

kingston_microservers_udimm

Mikroserverių masyvas efektyviau susidoroja su dideliu transakcijų skaičiumi, tačiau kartu išeikvoja mažiau elektros energijos, lyginant su analogiško produktyvumo lygio tradiciniais serveriais. Dėl šios priežasties mikroserveriai vis dažniau naudojami darbui „debesų“ tarnybose ir tinklų infrastruktūroke.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos