Kinijoje elektros šoką gavo dar vienas iPhone savininkas


Dar visai neseniai rašėme apie tai, jog Kinijoje viena moteris mirė dėl to, jog pabandė atsakyti į skambutį, tačiau gavo elektros šoką – tuo metu jos iPhone buvo prijungtas prie elektros lizdo. Praėjo kiek daugiau nei savaitė, o iš Kinijos atskriejo dar viena žinia apie dar vieną panašų atvejį, kai iPhone tapo elektros šoko šaltiniu.

iPhone-4-China

Šį kartą auka tapo 30 metų vyriškis, kuris bandė prijungti savo iPhone 4 prie neoriginalaus pakrovėjo. Kiną išgelbėjo jo sesuo, kuri atjungė pakrovėją iš tinklo. iPhone savininkas buvo paguldytas į vieną iš sostinės Pekino ligoninių. Teigiama, kad vyriškio būsena kritinė – jau 10 dienų jis yra komoje.

Įdomu tai, jog šaltinio teigimu, incidento metu nei išmanusis telefonas, nei pakrovėjas nenukentėjo bei sėkmingai funkcionuoja ir dabar.

Kompanija Apple kol kas niekaip nepakomentavo incidento, kuriame dar kartą sudalyvavo jos išmanusis telefonas iPhone. Vis tik iš praeities įvykių galima spėti, kad kompanijos iš Kupertino atstovai visą kaltę suvers neoriginaliam pakrovėjui, kaip tai buvo nutikę ir praeityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos