Kompiuterių gamintojams skirta Windows 8.1 RTM pasirodys rugpjūčio pabaigoje


windows-8-start-finger

Kompanija Microsoft renginyje „Worldwide Partner Conference“ pranešė, kad operacinės sistemos Windows 8.1 tiekimas partneriams prasidės 2013 m. rugpjūčio pabaigoje, taigi kompiuterių su šia OS galima tikėtis jau spalio mėnesį. Gamintojai, tokie kaip HP, Dell, Lenovo, Acer ir kiti, naujos programinės platformos testavimui turės apie keletą mėnesių.

Visiems kitiems vartotojams, kurie jau turi įsidiegę Windows 8, atnaujinimas bus prieinamas nemokamai, tik tai jie galės padaryti po oficialaus Windows 8.1 debiuto rinkoje. Deja, kada tiksliai tai įvyks, Microsoft atstovai nepatikslino.

Priminsime, kad liepos 26 d. konferencijoje BUILD 2013 buvo pristatyta Windows 8.1 Preview versija, kuri prieinama Windows Store. Preliminarioje versijoje įdiegta eilė pakeitimų, patobulinimų ir pataisymų, kurie turėtų sugrąžinti vartotojus, prarastus po Windows 8 pasirodymo. Naujų Preview versijų pasirodymas neplanuojamas, taigi kita versija bus galutinė – RTM.

Tame pačiame renginyje Worldwide Partner Conference kompanijos Microsoft atstovai pademonstravo eilę naujų operacinės sistemos galimybių, kurios anksčiau nebuvo afišuojamos. Buvo rodoma, kaip patogiai galima dirbti su nedidelio formato įrenginiais, galimybės portretiniame režime. Buvo parodyta aplikacija „Reading List“, vaizdinės medžiagos transliavimas, pasitelkiant technologiją Miracast, paieška internete per sistemą Bing.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos