Lenovo kuria WP8 planšetofoną su 4 branduolių procesoriumi


Remiantis informacija, kurią išplatino puslapis WP Dang, kompanija Lenovo dirba prie 4 branduolių procesorių gausiančio išmaniojo telefono, kuriame programinės platformos vaidmenį atliks Windows Phone 8, tuo tarpu ekranas savo dydžiu prilygs planšetofonams. Tokie mobilūs įrenginiai tarp vartotojų gana populiarūs, kadangi apjungia išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių funkcionalumą.

lenovo-smartphone

Tikimasi, kad kompanijos Lenovo ruošiamas sprendimas gaus ekraną, kurio įstrižainė bus  4,7“ ir 5,0“ diapazone, tuo tarpu raiška sudarys Full HD (1920 x 1080). Kitų techninių specifikacijų šaltiniui kol kas sužinoti nepavyko. Nežinomas netgi išmaniojo telefono kodinis pavadinimas, nors paprastai jis paaiškėjo vienas pirmųjų.

Lenovo nėra vienintelė kompanija, kuri ruošia Windows Phone 8 išmanųjį telefoną su didelės įstrižainės ekranu. Gandai kalba, kad tokį mobilų įrenginį ruošia ir kompanija Nokia – telefono ir planšetės hibridas gali būti pristatytas liepos 23 d., t.y. jau šį antradienį. Nuo Windows Phone šalininkų nenori atsilikti ir kanadiečių kompanija BlackBerry – jos naujasis BlackBerry A10 (Aristo) turėtų gauti 5“ įstrižainės ekraną.

Panašu, kad Samsung Galaxy Note išmaniųjų telefonų sėkmingą žygį ketina pakartoti ir Android stovyklos konkurentai. Tiesa, labai panašu, kad į puotą jie gali smarkiai pavėluoti: tiek IDC, tiek ir Gartner analitikai pastebi, kad aukščiausio lygio išmaniųjų telefonų rinka arti prisotinimo lygio, o planšetofonai paprastai priklauso būtent šiam segmentui. Pasisekimo gali sulaukti tik vidutinės kainų kategorijos planšetofonai, tad reikia tikėtis, kad būtent į ją ir taiko tiek Lenovo, tiek ir Nokia.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos