LG ir MediaTek vartotojams pasiūlys telefonus su trijų SIM palaikymu


Šiandien jau nieko nenustebinsi telefonais, kurie palaiko dvi SIM korteles. Tiesa, paprastai tai yra nebrangūs sprendimai, kurie dažniausiai skirti Kinijos rinkai. Išimtimi gali būti HTC One Dual Sim, kuris tik patvirtina anksčiau išsakytą taisyklę. Antra vertus, rinka jau seniai demonstruoja, kad daugiau nei vieną SIM palaikantys mobilūs įrenginiai yra gana populiarūs, taigi ir gamintojai bando prisitaikyti prie esamų realijų.

Viskas atrodys daug estetiškiau, nei parodyta iliustracijoje

Viskas atrodys daug estetiškiau, nei parodyta iliustracijoje

Štai kompanija MediaTek pristatė Android skirtą platformą su technologijos Triple-SIM ir bevielio ryšio 3G palaikymu. Pranešama, jog visos trys SIM kortelės galės būti aktyvios, taigi bus galima į tris skirtingus numerius vienu metu gauti SMS žinutes, balso skambučius, taip pat perduoti duomenis. Teigiama, jog nepaisant iš kartų trijų aktyvių modulių, platformos energijos suvartojimas bus gana žemo lygio.

Pranešama, kad pagrindiniu MediaTek partneriu tarp garsių gamintojų taps P. Korėjos kompanija LG. Tiesa, pagrindiniais tokių išmaniųjų telefonų vartotojais ir toliau išliks besivystančių šalių rinkos, tačiau visai tikėtina, kad tarp tokių atsidurs ir Lietuva, juo labiau, jog mūsų šalyje LG produkcija yra pakankamai populiari.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos