LG padės Apple anonsuoti naująjį iPad mini 2 spalio mėnesį


Korporacijos Apple galimybe pristatyti antros kartos iPad mini jau šių metų IV ketvirtyje suabejojo ne vienas rinkos ekspertas. Vis tik taivaniečių puslapis DigiTimes teigia, jog kompanija LG vargu, ar taps ta „silpnąja grandimi“, kuri priverstų užlaikyti naująjį planšetinį kompiuterį iki kitų metų I ketvirčio. Korėjiečių kompanija gali tiekti 2-3 mln. atitinkamų ekranų per mėnesį, tad tikinama, kad iPad mini 2 anonsas įvyks šių metų spalio mėnesį.

ipad-mini-black

Be to, kompanija LG Display jau III ketvirtyje kas mėnesį išleis apie 2,5 – 3 mln. vienetų 9,7“ įstrižainės ekranų, kurie bus skirti įvairių kartų planšetiniams kompiuteriams iPad. Iš viso šio kiekio nuo 1 iki 2 mln. egzempliorių bus skirtas penktos kartos iPad. Naujojo planšetinio kompiuterio ekrano raiška sudarys 2048 х 1536 taškų, ekrano pašvietimu rūpinsis vienas šviesos šaltinis vietoj dabartinių dviejų, o pats iPad 5 bus ir plonesnis, ir lengvesnis už dabar parduodamą iPad 4.

Priminsime, kad jau kuris laikas eskaluojami gandai apie naujų Apple planšetinių kompiuterių debiuto atidėjimą, kadangi kompanijos iš Kupertino partneriai nesugena patiekti reikiamo kiekio Retina ekranų. Bene daugiausia problemų, anot gandų, turi japonų kompanija Sharp, kurios IGZO ekranais ruošiasi apsiginkluoti ne tik Apple planšetiniai kompiuteriai, tačiau ir išmanusis telefonas iPhone.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos