Lietuvos dviračių gerbėjų sukurta aplikacija Lovetrack pasirodė App Store


Dėmesio! Tai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jame esančios informacijos tikslumą.

——

Mobiliąją programėlę „Lovetrack“ dviračių transporto mėgėjams sukūrę lietuviai pasiūlė ne tik dalintis įdomiais maršrutais, bet ir fiksuoti įdomiausias akimirkas tuo pat metu. Išbandyti, kaip veikia mobilioji aplikacija, bus galima jau pavasarį. Idėja apie tai, kad reikėtų užfiksuoti įdomius maršrutus, kuriais važiuoja, praėjusių metų pabaigoje kilo Gintarui Lingevičiui, Tomui Kisieliui ir Andriui Kavaliūnui, „Lovetrack“ kūrėjams.

Mobilioji aplikacija pirmiausia skirta „iPhone“ vartotojams ir veiks „iOS 5.0+“ ir „iOS6.0+“ operacinių sistemų pagrindu. „Android“ vartotojai tai pat sulauks jiems skirtos „Lovetrack“ versijos. Kitoms operacinėms sistemoms versiją „Lovetrack“ komanda kurs atsižvelgusi į jų paplitimą.

Pirmiausia orientuojamės į „iPhone“ turėtojus, nes nors ir „Android“ vartotojų daugiau, „Apple“ gerbėjai turi didesnę perkamąją galią. Be to, yra tik dvi operacinės sistemos versijos, tad sukurti programėlę joms kiek lengviau nei „Android“, kurios versijų yra begalės“, – aiškina p. Lingevičius.

Mobilioji aplikacija bus platinama nemokamai, o užsidirbti komanda planuoja leisdama vartotojams įsigyti galimybę naudotis papildomomis funkcijomis. Tiesa, kokios jos turėtų būti, kol kas neatskleidžiama.

Šiuo metu aplikacija „Lovetrack“ prieinama el. parduotuvėje App Store. Ją atsisiųsti gali kiekvienas iOS mobilaus įrenginio savininkas.

  • Atsisiųsti Lovetrack iš el. parduotuvės App Store: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos