MediaTek savo procesoriais aprūpins Google, Amazon ir Sony


Taivano kompanijos MediaTek procesoriai gerai pažįstami tiems, kurie mėgsta „mokėti už specifikacijas, o ne už prekinį ženklą“. Šis ambicingas mobilios rinkos žaidėjas pasiruošęs šių metų III ketvirtyje pristatyti procesorių MT8135, palaikantį ARM koncepciją big.LITTLE bei skirtą Google, Amazon bei Sony planšetiniams kompiuteriams. Apie tai pranešė taivaniečių puslapis DigiTimes.

Dabartinis MediaTek keturių branduolių procesorius MT8125 jau sudomino kompanijas Acer, Asustek ir Lenovo. Pasirodžius jo pamainai MT8135, taivaniečių gamintojo partnerių skaičius (kalbant apie aukščiausio lygio kompanijas) padidės iki dešimties.

ASUS_MeMo_Pad_HD_7_16GB

Anksčiau MediaTek planavo per visus 2013 metus išleisti apie 15 mln. mobilių procesorių, skirtų planšetiniams kompiuteriams, tačiau dabar ši prognozė peržiūrėta – dabar kalbama apie 20 mln. procesorių. bendradarbiavimas su dideliais planšetinių kompiuterių gamintojais padės MediaTek sustiprinti savo pozicijas atitinkamame segmente.

Tas pats puslapis DigiTimes praneša, jog 8 branduolių procesoriaus išleidimas šių metų IV ketvirtyje suteiks MediaTek galimybę tapti didžiausiu išmaniesiems telefonams skirtų procesorių gamintoju. Dabar šis titulas priklauso Qualcomm.

Aukščiausio lygio sprendimų segmente karaliauja Apple ir Samsung, kurie daugiausia remiasi savos gamybos procesoriais, tuo tarpu MediaTek produkcija populiariausia sparčiai augančiame nebrangių išmaniųjų telefonų segmente.

Besivystančiose šalyse MediaTek procesoriai jau įdiegti į maždaug pusę visų biudžetinės ir vidutinės klasės išmaniųjų telefonų. Šio gamintojo SoC mikroschemos, šaltinio teigimu, atsiras ir tokių kompanijų, kaip Sony, Motorola bei LG, išmaniuosiuose telefonuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos