Microsoft mažina planšetinių kompiuterių Surface RT kainas


Labai retas analitikas ir ekspertas nekalbėjo apie itin kuklius planšetinių kompiuterių Surface su operacine sistema Windows RT pardavimus. Visa tai motyvuojama labai paprastai: neišvystyta programinė ekosistema ir labai didelė šių įrenginių kaina.

microsoft-surface-logo

Vis tik dabar kompanija Microsoft nusprendė sumažinti pirmos kartos Surface RT kainas – matyt, ruošiamasi naujų sprendimų anonsui. Iš pradžių planšetinis kompiuteris buvo pasiūlytas mokymosi įstaigoms už $199. Vėliau, kaip rašo puslapis The Verge, imtasi skatinti ir mažmeninę rinką: nuo kitos savaitės Surface RT su 32 GB kaupikliu ir klaviatūra bus siūlomas už $349.

Reikia pažymėti, jog tai yra $150 mažiau, nei rekomenduojama kaina šių planšetinių kompiuterių debiuto metu. Tiesa, prijungiamos klaviatūros kaina visą pirkinį vis tiek pabrangina $100. Planšetės versija su 64 GB kaupikliu kainuos $449. Manoma, kad greitu metu Microsoft pasiūlys naujas prijungiamas klaviatūras, kurios turės integruotą bateriją.

Antros kartos planšetiniai kompiuteriai Surface, jei tikėti anksčiau publikuota informacija, remsis arba procesoriais Qualcomm Snapdragon 800 (Windows RT), arba Intel Haswell procesoriais (Windows 8 Pro), priklausomai nuo naudojamos operacinės sistemos. Norėtųsi tikėti, jog Microsoft kainų politika antros kartos planšetinių kompiuterių atžvilgiu bus humaniškesnė, ir tai leis gamintojui ateityje išvengti „avarinių išpardavimų“, kai tai vyksta su pirmos kartos modeliais.

Vienas komentaras

  1. egzo parašė:

    padarytu kaina kaip nexus 7 ir visi pirktu. dabar pardavineja taip, lyg butu ipad.


Kitos kategorijos naujienos