Microsoft patvirtino, jog išleido nekokybišką Windows 7/XP atnaujinimą


Microsoft-Windows-7-Update

Praėjusį antradienį išleistas Microsoft atnaujinimas MS13-057 pridarė nuostolių daugeliui operacinių sistemų Windows 7 ir Windows XP kompiuterių savininkų. Šį faktą oficialiai pripažino korporacija Microsoft.

Atnaujinime MS13-057 esanti klaida sukelia problemų, koduojant vaizdinę medžiagą, kai tam naudojamos tokios programos, kaip Camtasia Studio, Adobe Premiere Pro, Serif MoviePlus ir YouTube Movie Maker. Kai tik kodavimo darbai prasideda, ekranas tampa juodas. Tam tikrais atvejais kildavo problemų ir su .WMV (Windows Media Video) formato failų atkūrimu.

Dabar kompanija Microsoft bando išspręsti iškilusią problemą, ir artimiausiu metu bus arba išleistas pataisytas MS13-057 atnaujinimas, arba išleistas šio atnaujinimo pataisymas. Deja, šiuo metu Windows Update siūlo atsisiųsti ir įdiegti „brokuotą“ atnaujinimo versiją, todėl atidžiai sekite, ką diegiate į savo sistemą. MS13-057 aukomis tapę vartotojai prisipažįsta, kad jausmas – ne iš maloniųjų.

7 komentarai (-ų)

 1. Pasipiktinęs parašė:

  Siaubas kažkoks. Microsoft yra geriausia programinės įrangos gamintoja pasaulyje. Kaip galėjo taip susimauti??? Man tai iki šiol neįtikėtina naujiena. Absurdas. Nesąmonė.

  • guru parašė:

   seniai sakiau, kad reikia persėst ant Linux 🙂

  • Paulius parašė:

   Čia ironija kaip suprantu? 🙂 Net ir gudriausia višta kartais užpakalį išsidilgyja, išimčių nėra. Ir problemos nėra – prisipažino, padirbės, sutvarkys.

 2. Remigijus parašė:

  Aš draugauju Mac OS X.


Kitos kategorijos naujienos