Microsoft mokės iki $10 už kiekvieną parduotą Windows 8 kompiuterį


Operacinė sistema Windows 8 buvo sutikta be ypatingo entuziazmo, ir tam, kad pardavimai būtų pakelti ir patenkinamo lygio, Microsoft teko įgyvendinti eilę stimuliuojančių priemonių. Pavyzdžiui, partneriams iš aparatinės įrangos gamintojų tarpo buvo pasiūlytos dosnios nuolaidos operacinei sistemai įsigyti, tuo tarpu vartotojams buvo pažadėtas beveik istorijos dalimi tapusio mygtuko „Start“ grįžimas bei nemokamas atnaujinimas iki Windows 8.1 (pastarosios OS debiutas numatytas šių metų rudenį). Sprendžiant iš turimos informacijos, norimo rezultato minėti žingsniai nedavė, todėl Microsoft ketina imtis kraštutinių priemonių.

steve-ballmer-presents-windows-8

Puslapis Computerworld, remdamasis programinės įrangos giganto atstovais, praneša, kad Microsoft elektronikos pardavėjams mokės nuo $5 iki $10 už kiekvieną realizuotą asmeninį kompiuterį su sensoriniu ekranu arba planšetinį kompiuterį su Windows 8 Pro. Pastarieji privalo būti įtraukti į 21 atrinkto modelio sąrašą. Nuolaidų programa vadinasi „TouchWins“, ir siūlo apdovanojimus už Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, Fujitsu, Samsung ir Toshiba gamybos kompiuterius.

Pradėdama įgyvendinti skatinimo programą „TouchWins“, Microsoft eilinį kartą ketina padidinti Windows 8 įrenginių pardavimus. Antra vertus, kai kurie ekspertai pastebi, jog nedidelis „palaimintų“ produktų sąrašas gali sutrukdyti pasiekti užsibrėžto tikslo. Be to, specialistai labai abejoja, ar vartotojus sudomins naujoji operacinė sistema Windows 8.1.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos