Microsoft pakeitė Windows 8.1 įrenginiams keltus reikalavimus


Šių metų rudenį tikimasi operacinės sistemos Windows 8.1 pasirodymo, o kol kas vartotojai gali susipažinti su viešai (ir nemokamai) prieinama Windows 8.1 Preview versija, kurią galima atsisiųsti iš Microsoft puslapio.

Įdomu tai, kad Windows 8.1 naujovės bus susijusios ne tik su programine dalimi bei vartotojo sąsajos dizainu – pasikeis ir keliami reikalavimai aparatinei įrangai, kuri pretenduoja gauti suderinamumo su nauja operacine sistema sertifikatą. Naujuose dokumentuose atsispindi Microsoft noras tapti pirmaujančia planšetinių kompiuterių, skirtų verslo sektoriui, rinkos lydere, praneša portalas ZDNet.

win8-notebook

2014 metais įrenginiai su integruotu ekranu – nešiojami kompiuteriai, planšetės ir monoblokai – privalės turės kamerą (raiška – ne mažesnė kaip HD 720p) bei bevielio ryšio modulį Bluetooth. Taip pat Microsoft iškėlė daug tikslesnius reikalavimus mikrofonui ir garsiakalbiams. Visa tai padaryta tam, kad padėtų partneriams, kurie naudoja komunikacijai skirtą programą Lync. 2015 metais visi Windows įrenginiai privalės palaikyti Trusted Platform Module 2.0 (TPM 2.0). Apie tai, kas yra „TPM“, galima sužinoti Wikipedia puslapyje.

Beje, šie reikalavimai nėra būtini tam, kad galėtumėte įdiegti operacinę sistemą Windows 8.1. Anksčiau išleisti įrenginiai su Windows 8 atnaujinimą gaus nemokamai, o entuziastams vargu, ar kils kokių nors problemų, diegiant naująją OS į savo asmeninius kompiuterius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos