Microsoft pratęsia Windows Phone 8 palaikymą iki 36 mėnesių


Kompanija Microsoft pranešė apie savo planus toliau palaikyti operacinę sistemą Windows Phone 8, į kurią deda labai dideles viltis. Visų pirma, Windows Phone 8 palaikymas pratęstas iki 36 mėnesių (anksčiau buvo kalbama apie 18). Antra, kito stambaus atnaujinimo pasirodymas suplanuotas 2014 metų pradžioje.

Microsoft ir toliau planuoja stiprinti (tiksliau, dar labiau išpopuliarinti) savo operacinės sistemos pozicijas verslo sektoriuje, tam reikalui bus imtasi atitinkamų patobulinimų ir naujovių diegimo – korporatyvinio Wi-Fi su EAP-TLS palaikymas, „auto-triggered VPN“ režimas, patobulintas darbas su saugumo sertifikatais ir daug kas kita.

Windows-Phone-8-Smartphones

Priminsime, kad pagrindiniu partneriu, siekiant išpopuliarinti mobilią operacinę sistemą, yra suomių kompanija Nokia, kuri dėl Windows Phone savo laiku paaukojo ne vieną programinę platformą (paskutiniąja „pamirštuole“ tapo Symbian), prie ekosistemos plėtros šiek tiek prisideda ir HTC bei Samsung. Žinoma, orientacija į verslo sektorių nereiškia, kad paprasti vartotojai nesulauks naujovių – jiems taip pat teks „dalis pyrago“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos