Microsoft “protingas” laikrodis bus ypatingai tvirtas


„Protingą“ laikrodį ruošia ne tik kompanija Apple. Daugelis stambių korporacijų nori pirmos suspėti į naujai besiformuojančią rinką ir nenusileisti kompanijai iš Kupertino, kaip tai padarė, rinkoje pasirodžius išmaniajam telefonui iPhone. Apie „išmanųjį“ laikrodį jau pranešė Samsung ir Intel, dabar paaiškėjo, kad tokį produktą turės ir Microsoft.

spotwatch_bill_gates

Puslapis The Verge teigia, jog pažangaus laikrodžio kūrimas buvo pavestas planšetinių kompiuterių Microsoft Surface kūrėjų komandai. Laikrodžio prototipas aprūpintas Surface būdingu lizdu; panaudotas 1,5“ įstrižainės ekranas; vartotojai bus prieinami skirtingų spalvų dirželiai. Taip pat pranešama, jog ekrano stiklas bus tris kartus atsparesnis už įprastą, kadangi čia bus panaudotas aliuminio oksidas.

Mobilus įrenginys veiks modifikuotos operacinės sistemos Windows 8 pagrindu. Kai kurie prototipai, šaltinių teigimu, yra aprūpinti 6 GB duomenų kaupikliu, 4G LTE standarto palaikymu. Antra vertus, kompanija planuoja, kad vartotojo failai, iš esmės, bus saugomi „debesų“ tarnybose.

Naujasis Microsoft Surface laikrodis leis klausytis muzikos, gauti pranešimus, tačiau daugiau duomenų kol kas nėra. Matyt, pati Microsoft dar nėra tiksliai apsisprendusi, kokį funkcionalumą įdiegs į savo naująjį produktą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos