Microsoft jau testuoja naujos kartos Surface RT planšetinį kompiuterį


Per šių metų II ketvirtį kompanijai Microsoft pavyko pasiekti neblogų finansinių rezultatų, nors kartu buvo paskelbta, kad patirtas grandiozinis fiasko su planšetiniu kompiuteriu Surface RT. Vien tik ši iniciatyva programinės įrangos gigantui kainavo beveik 1 mlrd. JAV dolerių. Iš esmės, Microsoft vadovas Steve Ballmer pripažino, jog įrenginių su operacine sistema Windows pardavimai nesiekia suplanuoto lygio.

Steve-Ballmer-Surface

Uždarame susirinkime su kompanijos darbuotojais Steve Ballmer papasakojo apie klaidas, kurias šiemet padarė kompanijos vadovybė. Microsoft galva taip pat kalbėjo apie būtinybę Windows platformai kurti kokybiškas aplikacijas – didelis kiekis abejotinos kokybės aplikacijų jau nėra svarbiausias tikslas. Jo teigimu, Instagram atstoja 900 tūkst. kitų aplikacijų.

Įdomu tai, kad nežiūrint į smarkiai sumažėjusį pelną, Microsoft neketina anksčiau laiko „laidoti“ Surface RT ir jau testuoja naujos kartos planšetinį kompiuterį. Steve Ballmer nepanoro atskleisti daugiau detalių apie šį mobilų įrenginį, tačiau šaltiniai mano, jog naujos kartos Surface RT pagrindu gali tapti Qualcomm procesorius Snapdragon 800. Tikėtina, kad planšetinis kompiuteris bus pristatytas rudenį: su naujais mokslo metais Microsoft sieja didžiules viltis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos