Motininės plokštės su „pataisytomis“ Intel Lynx Point mikroschemomis pasirodys rudenį


USB 3.0 sąsajos kontroleris, kurį galima rasti Intel 8 Series (Lynx Point) mikroschemų rinkiniuose, turi labai mažą, tačiau tuo pačiu nemalonų defektą, susijusį su USB kaupiklio darbu, sistemai prabudus iš miego režimo.

Jau buvo rašyta, kad liepos mėnesio pabaigoje Intel pradės tiekti C2 revizijos mikroschemų rinkinius, kuriuose ši defektas bus pašalintas, tačiau įrenginiai jų pagrindu – motininės plokštės ir nešiojami kompiuteriai – prekyboje pasirodys ne anksčiau kaip rugsėjį ar net spalio mėnesį, rašo taivaniečių puslapis DigiTimes, cituojantis industrinius šaltinius.

asus-z87-mb

Lyginant su defektu, kuris buvo būdingas Intel 6 Series mikroschemų rinkiniams, arba Intel X79 mikroschemos „fizine negalia“, neleidusia pasinaudoti papildomais SAS lizdais su 6 Gbit/s pralaidumu, dabartinės Lynx Point problemos negalima vadinti rimta. Šaltiniai patikslino, jog kasdienės kompiuterio eksploatacijos metu klaida pasitaiko labai retai ir tik dirbant su operacine sistema Windows 8.

Vis tik ne mikroschemų rinkinio defektas tapo silpno Haswell procesorių pardavimų starto priežastimi (beje, Intel jų pardavimais visai patenkinta, nors dar kvietė neskubėti, palaukti ilgiau). Šaltiniai pažymi, jog žemas naujausių Intel sprendimų pardavimų lygis gali išlikti iki pat rugsėjo mėnesį, kai pasirodys „pataisyti“ produktai, o kartu debiutuos pigesni Haswell procesoriai, priklausantys Core i3 ir Pentium serijoms.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos