Motininių plokščių gamintojai žiūri į serverių ir integruojamų PC rinkas


msi-z77a-gd80

Motininių plokščių gamintojai, kurie kenčia nuo kelintą ketvirtį iš eilės smunkančios asmeninių kompiuterių paklausos, susidomėjo galimybe uždirbti iš sprendimų, kurie skirti serveriams ir integruojamoms sistemoms, rašo Taivano puslapis DigiTimes.

Nors minėtas rinkas šiuo metu sunku pavadinti labai didelėmis, tačiau motininių plokščių gamintojus vilioja daug didesnis realizuojamos produkcijos pelningumas, kuris šioms rinkoms būdingas jau eilę metų.

Kompanija Gigabyte, pavyzdžiui, apjungė savo motininių plokščių ir telefkomunikacinės įrangos padalinių pajėgas. Tikslas – sukurti sprendimus, kuriuos būtų galima naudoti medicinoje, statybų sektoriuje, pramonėje, saugumo sistemų valdyme ir reklamoje.

Kompanija ASUS, kuri serverių rinkoje yra jau palyginti ilgą laiko tarpą, tikisi, kad supaprastinta serverių su Intel Xeon E3-1200 v3 (Haswell) realizacijos schema leis į savo pusę patraukti užsakovus iš Kinijos – pastaroji rinka yra pakankamai didelė, kad būtų galima tikėtis augimo.

Kompanija ASRock suformavo specialų padalinį, kuris susikoncentruos ties serverių segmentu. Masinis atitinkamos produkcijos tiekimas prasidės jau 2013 metų antroje pusėje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos