Visi trys nauji Motorola Droid serijos telefonai pateko į vieną kadrą


Kuo arčiau naujų Motorola išmaniųjų telefonų, priklausančių Droid serijai, anonsas, tuo daugiau informacijos apie juos patenka į viešumą. Kartu aiškėja ir galimos specifikacijos. Mikrotinklaraščio @evleaks dėka tapo žinoma, jog Motorola ruošia trys skirtingus mobilius įrenginius: Droid Mini, Droid Ultra ir Droid MAXX, visus juos galima pamatyti vienoje nuotraukoje.

motorola_droid_all

Galima matyti, kad išoriškai modeliai Droid Ultra ir Droid MAXX yra identiški, tačiau paskutinysis pasižymės didesnės talpos akumuliatoriumi. Beje, vienas iš reklaminių Motorola plakatų žada, kad su Droid MAXX bus galima be vargo dirbti 48 valandas, nebijant, kad išmanusis telefonas „pavargs“. Neaišku, kokios talpos baterija bus įdiegta, tačiau kai kurie ekspertai spėja, kad tai turėtų būti daugiau nei 4000 mAh.

Išmanusis telefonas Droid Mini, panašu, taps daug kompaktiškesne ir prieinamesne Droid Ultra versija. Panašu, kad kompanijos Samsung taikomų smulkių modifikavimų politika užsikrėtė ne tik HTC, tačiau ir Motorola – jei jau pavyzdys teigiamas ir pasiteisina, kodėl gi nepabandžius?

Beje, naujų Motorola išmaniųjų telefonų prezentacija įvyks ne liepos 11 d., kaip buvo manoma anksčiau, tačiau rugpjūčio 8 d., t.y. praėjus vos vienai dienai po išmaniojo telefono LG Optimus G2 anonso. Pastarasis taps korėjiečių kompanijos nauju flagmanu ir  juo išliks iki pat 2014 metų pradžios.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos