Motorola Moto X su 16 GB kaupikliu kainuos $299


Panašu, kad informacijos srautas apie išmanųjį telefoną Motorola Moto X, kurio debiutas turi įvykti rugpjūčio 1 d., pasiekė savo maksimalią ribą. Jau spėjome susipažinti su mobilaus įrenginio nuotraukomis, jo techninėmis specifikacijomis bei spartos lygiu, o šiandien geri žmonės iš puslapio Android Police publikavo eilę nuotraukų, kurios demonstruoja vartotojo sąsajos ir kameros aplikacijos ypatumus.

moto_x_interface_01

Galima matyti, kad vartotojo sąsajos elementų skaičius minimalus, viskas daugmaž vartotojui turėtų būti aišku. Akivaizdu, jog kūrėjai stengėsi padaryti maksimaliai patogią ir 10,5 MP kameros aplikaciją: tam, kad aplikacija būtų aktyvuoja, užtenka mostelėti ranka. Fotografija padaroma paprastu prisilietimu prie ekrano (jei pirštas bus laikomas ilgiau, bus padaryta nuotraukų serija). Taip pat palaikomas ir valdymais gestais.

moto_x_interface_02 moto_x_interface_03

Puslapio Android Community duomenimis, išmaniojo telefono Moto X versija su 16 GB kaupikliu vartotojams atsieis vos $299 (~ 790 lt be mokesčių), be būtinybės sudaryti sutartį su mobiliojo ryšio operatoriumi. Modifikacija su 32 GB kaupikliu kainuos $349. Kokio dydžio bus operatorių nuolaidos, šiuo metu pasakyti sunku, tačiau tikimasi, kad išmanusis telefonas su sutartimi, priklausomai nuo kaupiklio talpos, kainuos atitinkamai $99 ir $149.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos