Motorola Moto X: trys dalykai, kurių nežinojote apie šį telefoną


Jau šią savaitę kompanija Motorola turėtų pristatyti savo flagmaną – išmanųjį telefoną Moto X, apie kurį žinome beveik viską. Antra vertus, socialiniame tinkle Google+ pasirodė papildoma informacija, kuri pasakoja apie tris išmaniojo telefono ypatybes. Viskas papildyta atitinkamomis iliustracijomis.

Visų pirma, Motorola Moto X ekrano apsauga rūpinsis stiklas Magic Glass. Tai yra ypatingai apdorotas Gorilla Glass stiklas, kuris dengia ekraną ir „apjuosia“ kraštus. Be to, korpuso dalys buvo sujungtos be matomų siūlių, o tai turėtų sudaryti monolito įspūdį.

moto-magic-glass

Antra, išmanusis telefonas turės sluoksniuotą struktūrą, o pagrindine medžiaga taps aliuminis. Tai leis padaryti Moto X lengvu ir patvariu nepalankiam išorės poveikiui.

moto-x-insides

Trečia, Moto X bus aprūpintas penkiomis antenomis: dvejomis LTE MIMO tipo, kurios skirtos darbui 4G mobiliojo ryšio tinkluose, viena – darbui 2G/3G tinkluose, viena – darbui su navigacija, tuo tarpu penkta bus skirta Wi-Fi ir Bluetooth.

moto-x-dlte

Šaltinis paminėjo, jog rugpjūčio 1 d. kompanija Motorola ketina pristatyti „protingą“ laikrodį. Tiesa, šie duomenys gauti iš neoficialaus šaltinio, tad jų patvirtinimo (arba paneigimo) teks laukti iki ketvirtadienio.

Reikia pridurti, kad Moto X kameros aplikaciją su nauja vartotojo sąsaja galima atsisiųsti iš šio puslapio. Ją galima įdiegti į bet kurį išmanųjį telefoną su operacine sistema Android. Antra vertus, kai kurios funkcijos (pavyzdžiu, sulėtinto filmavimo ir Quick Capture) gali būti neprieinamos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos