MSI ruošia Lightning serijai priklausantį GeForce GTX 780


Kompanija MSI publikavo trumpą vaizdo klipą, kuriame yra užuomina apie Lightning serijai priklausančios vaizdo plokštės GeForce GTX 780 pasirodymą – rugpjūčio 7 d. Vaizdo klipas yra labai lakoniškas ir jame nėra jokios konkrečios informacijos, kuri padėtų suprasti apie būsimo grafinio adapterio ypatybes.

MSI GeForce GTX 780 Lightning pagrindą sudarys grafinis procesorius GK110 su 2304 CUDA branduoliais, 192 tekstūriniais (TMU) ir 48 rasterizacijos (ROP) blokais. GPU ir GDDR5 atmintis bus sujungti 384 bitų magistrale, todėl vaizdo plokštė galės pasigirti 6 GB talpos atmintimi. Kaip jau buvo galima suprasti, MSI grafinį procesorių paspartins, o tai leis dar labiau priartėti prie nVidia flagmano GeForce GTX Titan.

GeForce GTX 780 Lightning pasižymės unikalaus dizaino plokšte su firminiais komponentais, atitinkančiais firminės technologijos Military Class IV reikalavimus. Be to, MSI gali aprūpinti vaizdo plokštę nauja aušinimo sistema Twin Frozr V, todėl ji gali būti visiškai nepanaši į praėjusios kartos Lightning sprendimus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos