AMD partneriai ruošia vaizdo plokštę Radeon HD 7730


Dar šių metų balandžio mėnesio pabaigoje buvo galima pamatyti vaizdo plokštę Radeon HD 7730 (informacija „nutekino“ kompanija MSI). Pastaroji gavo 384 universalius procesorius ir 128 bitų magistralę. Tai gana brandus Southern Islands šeimos produktas, kuris siūlomas OEM rinkai, tik čia jis priklauso Radoen HD 8xxx serijai (Mars/Oland atstovai).

msi-hd7730

Vis tik vaizdo plokštė pasirodė ir mažmeninėje prekyboje, tiesa, tai padarė labai skirtingu laiku. Jei Kinijoje ir kai kuriose Rytų Europos šalyse Radeon HD 7730 galima įsigyti jau gerą mėnesį (kaina sudaro apie 180 lt be mokesčių), tai japonų rinkai ji taps naujiena, praneša puslapis 4Gamer. Tai visai nestebina, kadangi AMD su tokiais produktais mėgsta eksperimentuoti – iš pradžių siūloma kinams ar ukrainiečiams bei rusams, o vėliau, jei yra paklausa, tokios vaizdo plokštės pasirodo ir kituose regionuose.

Tiesa, tokiais atvejais galima kalbėti apie tam tikrų funkcionalių blokų atjungimą. Antra vertus, gavęs 1 GB atminties ir 800/4500 MHz dažniais veikiantis Radeon HD 7730 yra išimtis – jame niekas neatjungta/neiškarpyta.

Reikia pabrėžti, kad Radeon HD 7730 papildomo maitinimo nereikalauja. Gamintojas rekomenduoja naudoti maitinimo blokus, kurių galia sudaro ne mažiau kaip 400 W. Ar kiti AMD partneriai taip pat apsiginkluos šia vaizdo plokšte, šiuo metu duomenų nėra.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos