Naminiai gyvūnai vien JAV kasmet sugadina elektronikos už $3 mlrd.


Nenusiminkite, jei jūsų augintiniai vietoj jiems skirto „Pedigree“ netikėtai pietums suvalgė ausines. Jūs nesate vieniši. Juo labiau, kad būna dar blogiau.

Kai kurie gyvūnėliai turi kur kas didesnį apetitą ir nieko prieš paskanauti, pavyzdžiui, išmaniuoju telefonu. Kompanijos SquareTrade, kuri suteikia išplėstinę garantiją buitinei technikai ir elektronikai, teigimu, kasmet Jungtinėse Valstijose naminiai gyvūnai sugadina apie 8 mln. buityje naudojamų įrenginių, o bendra nuostolių suma sudaro apie $3 mlrd.

suo-pergrauze-pakrovejo-laida

„Man užteko 9 sekundžių tam, kad pergraužčiau 79 dolerius kainuojantį MacBook Air maitinimo laidą“

Tokie rezultatai gauti, apklusus maždaug 1200 namų gyvūnų savininkų. Apie 66% incidentų įvyksta, kai gyvūnai namie paliekami be priežiūros. Labiausiai paplitęs „nusikaltimo“ tipas – pergraužimas: nasruose savo darbingumą praranda apie 2/3 įrenginių.

Antroje vietoje – „painiojimasis po kojomis“ arba per didelis meilikavimas: dėl šios priežasties 21% atvejų šeimininkams iškrenta elektronikos įrenginys jo naudojimo metu. kas šeštas incidentas – kai naminis gyvūnas sumaišo gamtinių reikalų darymo vietą su nešiojamu arba planšetiniu kompiuteriu. Labiausiai nesiseka išmaniesiems telefonams – 31% nelaimingų atsitikimų įvyksta būtent su jais.

Apklausą atlikusios kompanijos manymu, yra keletas faktorių, kurie padidina tikimybę, jog su jūsų elektronikos įrenginiu kažkas atsitiks. Ji išauga 2,5 karto, jei mėgstate savo naminį gyvūną sodinti su savimi prie vairo (tai daro kas ketvirtas šuns savininkas) ir 3 kartus, jei augintinis miega toje pačioje lovoje.

Šunys savo šeimininkus „nudžiugina“ dvigubai dažniau, nei katės (čia dažniausiai kenčia kompiuteriai ir telefonai), tuo tarpu gyvūnai su per dideliu svoriu 72% dažniau tampa incidentų su elektronika priežastimi. Taip pat būkite pasiruošę, kad patinai yra 50% pavojingesni, nei moteriškos lyties naminių gyvūnų atstovės.

Jei tikrai norite atsižvelgti į šią statistiką ir nedaryti klaidų, reikėtų peržiūrėti ir savo įpročius. Ir kai jūsų mylimas augintinis kitą kartą išvers ant planšetinio kompiuterio gėrimo stiklinę arba nugrauš nešiojamo kompiuterio krepšio rankeną, neskubėkite jo bausti. Galų gale, jie juk tokie mieli, tie mūsų naminiai gyvūnėliai.

3 komentarai (-ų)

 1. Mantas parašė:

  Tai nera ko laikyti visko ant grindu ! ! ! o paskui jau naminius gyvunus kaltina kad „tipo“ sugadino.

  • thermal parašė:

   teisingai, visi keturkojai turi būti narve arba tvarte 🙂 jokių lakstymų po namus !!!

 2. Mantas parašė:

  Tai tegul laksto tie sunys ar kates po tuos namus, tik tegu nelaiko kompu, mobilu ir kitos technikos ant zemes. Jie ka stalu neturi ? ? ? spinteliu nera ? ? ? Patys jankiai kalti ! ! ! o ne naminiai gyvunai.


Kitos kategorijos naujienos