Naujasis Google Nexus 7 gaus Snapdragon 600 ir 4G LTE palaikymą


Nežiūrint ir daugelio ekspertų ir vartotojų lūkesčius, kompanija Google kūrėjams skirtoje konferencijoje Google I/O 2013 nepristatė antros kartos planšetinio kompiuterio Nexus 7, apie kurį kalbama beveik kiekvieną dieną. Vis tik naujasis produktas dienos šviesą pamatys, o apie tai byloja nauja nutekintos informacijos porcija. Kaip ir pirmos kartos planšetinio kompiuterio atveju, Nexus 7 gamyba užsiims kompanija ASUS.

Google-Nexus-7-presentation

Teigiama, kad planšetinis kompiuteris turės 7“ įstrižainės ekraną, tačiau raiška padidės iki 1980 x 1200 taškų (kai kurie šaltiniai mini Full HD), o tai leidžia tikėtis detalesnių vaizdo. Aparatinės platformos pagrindą sudarys Qualcomm procesorius Snapdragon 600, kuriam kompaniją palaikys 2 GB operatyvios atminties bei 32 GB talpos duomenų kaupiklis. Kaip ir pirmosios kartos Nexus 7 atveju, microSD kortelių skaitytuvo nebus, nors vartotojai galės pasinaudoti „debesų“ talpyklomis (Google Drive, Dropbox ir kitomis).

nexus7-mk2-pic03

Planšetinio kompiuterio nugarinėje dalyje rasime 5 MP raiškos kamerą, tuo tarpu priekyje – 1,2 MP raiškos. Bevielių modulių sistemą sudarys Wi-Fi- Bluetooth 4.0 ir NFC, tuo tarpu išrankiems vartotojams bus prieinamos modifikacijos su 4G LTE tinklų palaikymu. Teigiama, kad baterijos talpa sudarys 4000 mAh, operacinė sistema – Android 4.3 Jelly Bean.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos