Nauji Amazon planšetiniai kompiuteriai gaus padidintos raiškos ekranus


Kompanija „Barnes & Noble“, kaip teigia naujausia informacija, pasišalins iš planšetinių kompiuterių rinkos. Tuo pačiu metu bus atvertas kelias tiesioginiam konkurentui – kompanijai Amazon, kuri turi savo unikalią planšetinę platformą. Tai uždara sistema, kurie leidžia naudotis išskirtinai firminėmis aplikacijomis ir, visų pirma, firminiu turiniu.

jeff-bezos-kindle-fire-hd-8-9

Mainais už tokį uždarumą Amazon siūlo labai mažą planšetinių kompiuterių kainą – ne daugiau nei $160. Ir visa tai veikia. Debiuto rinkoje metu Amazon sprendimai iš antros vietos iš karto išstūmė kompanijos Samsung sprendimus. Kiek vėliau korėjiečiai savo pozicijas susigrąžino, tačiau JAV rinkoje Amazon ir toliau lyderiauja, atsilikdami tik nuo Apple iPad.

Tradiciškai arčiau metų pabaigos Amazon pasiūlys atnaujintus planšetinių kompiuterių Kindle Fire versijas. Visa tai, greičiausiai, įvyks maždaug tuo pačiu metu, kaip ir naujos kartos iPad anonsas. Ką naujo mums pasiūlys el. prekybos gigantas, nusprendė papasakoti puslapis Boy Genius Report.

Šaltinio teigimu, Amazon ruošia tris planšetinių kompiuterių modelius. Du iš jų gaus 7“ ekraną, vienas – 8,9“. Pigiausio Kindle Fire ekrano raiška sudarys 1280 x 800 taškų (dabartinis – 1024 x 600). Antrasis 7“ modelis – Kindle Fire HD – vietoj dabartinių 1280 x 800 gaus 1920 x 1200 raiškos ekraną. Galiausiai 8,9“ versija galės pasigirti 2560 x 1600 raiška (taškų tankis bus panašus į Apple iPad).

Apie kitas Amazon naujienų specifikacijas šaltinis kalba gana aptakiai: mažesnis svoris, labiau kampuotas dizainas, kitos mygtukų lokacijos (kad nebūtų galima jų netyčia paspausti), nauja aparatinė platforma ir t.t. Pagrindiniu Amazon planšečių privalumu ir toliau išliks jų nedidelė kaina.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos