Pasirodė nauji kadrai iš žaidimo Battlefield 4


Internete pasirodė nauji vaizdai, kuriuose matyti scenos iš naujos pirmojo asmens šaudyklės Battlefield 4. Pirmasis iš jų, kaip teigiama, padarytas vieno žaidėjo kampanijos proceso metu. Greičiausiai tai ta pati scena, kuri buvo pristatyta renginyje E3 2013 – tai sprogimas lėktuvnešyje. Antrasis kadras padarytas daugelio žaidėjų režime ir vaizduoja susprogdinto dangoraižio kritimą.

bf4-art-screen-01 bf4-art-screen-02

Analitikai jau dabar pranašauja rekordinius Battlefield 4 pardavimus. Jei tikėti prognozėmis, ketvirtos serijos dalies tiražas turėtų viršyti 14 mln. kopijų. Teigiama, kad Battlefield 4 sėkmė visiškai neatsilieps konkurento Call of Duty: Ghosts pardavimams, nors abiejų projektų debiutą skirs vos vienas mėnuo.

Manoma, kad didžioji žaidimų konsolių savininkų dalis vis tik pasirinks Infinity Ward kūrinį, tuo tarpu dauguma PC platformų vartotojų mieliau rinksis būsimą Battlefield projektą.

Priminsime, jog Battlefield 4 prekyboje turi pasirodyti spalio 29 d. Tiesa, šią dieną bus išleistos versijos, skirtos PC, Xbox 360 ir PlayStation 3. Savo ruožtu, Xbox One ir PlayStation 4 skirti variantai debiutuos tuomet, kai įsibėgės naujos kartos konsolių pardavimai. Kada tiksliai tai įvyks, EA žada pranešti kiek vėliau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos