„Nokia“ plečia savo portfelį nebrangiais 3.5G mobiliaisiais telefonais


Dėmesio! Tai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jame esančios informacijos tikslumą.

——

Šiandien pasaulinė mobiliųjų įrenginių gamintoja „Nokia“ paskelbė išplečianti klasikinių mobiliųjų telefonų portfelį trimis naujais produktyviais įrenginiais. Modeliai „Nokia 207“, „Nokia 208“ ir dvi mobiliojo ryšio SIM korteles talpinantis „Nokia 208 Dual SIM“ pasižymi vartotojams gerai pažįstamu tradiciniu telefonų dizainu, „Nokia“ būdingomis ryškiomis korpuso spalvomis ir palaiko sparčiojo mobiliojo interneto ryšį 3,5G. Naujieji modeliai savo kainos lygyje bus vieni universaliausių, nes turi populiarias socialinių tinklų programėles, išmanias foto kameros funkcijas ir yra produktyvūs – leidžia dalintis interneto ryšiu su kitais įrenginiais ir turi „Mail for Exchange“ el. pašto sprendimą.

nokia-207-nokia-208

„Nokia 207“ ir „Nokia 208“ yra sukurti žmonėms, kurie renkasi tradicinio dizaino telefonus su įprasta skaitine klaviatūra, tačiau tuo pačiu nori turėti ir išmaniesiems telefonams būdingų technologijų – prieigą prie interneto ir socialinių tinklų, –  sakė „Nokia“ mobiliųjų telefonų padalinio vykdantysis viceprezidentas Timo Toikkanen. – „Nokia 207“ ir „Nokia 208“ yra pigiausi „Nokia“ modeliai su 3,5G ir siūlo tobulą produktyvumo, savybių ir kokybės balansą.“

Išmanios savybės suteikia universalumo

„Nokia 207“ ir „Nokia 208“ turi įprastą skaitinę klaviatūrą, kuria galima greitai rinkti tekstus ar išsiųsti žinutę bei „Mail for Exchange“, leidžiantį telefone naudotis darbiniu el. paštu ir kalendoriumi. Iš „Nokia Parduotuvės“ parsisiunčiama „Transfer“ programėlė leis perkelti kontaktus iš išmaniojo telefono* ir taip pavers „Nokia 207“ ir „Nokia 208“ puikiu papildomu įrenginiu kelionėse. „Nokia 208 Dual SIM“ talpina dvi SIM korteles (tai padeda išnaudoti palankiausius skambinimo tarifus) ir turi „Easy Swap“ technologiją – vartotojai vienu metu telefone gali naudotis abiem SIM kortelėmis, nereikia perkrauti telefono iš naujo.

Su naujaisiais modeliais internetu galima naudotis sparčiau ir pigiau ne tik dėl 3,5G ryšio, bet ir „Nokia Xpress“ interneto naršyklės, kuri suspaudžia duomenis ir išnaudoja mažiau mobiliojo interneto duomenų. Telefone taip pat įdiegtos socialinių tinklų programėlės „WhatsApp“**, „Facebook“ ir „Twitter“, galima žiūrėti vaizdo įrašus iš „YouTube“ portalo. Siekiant suteikti dar didesnio universalumo, „Nokia 208“ ir „Nokia 207“ pritaikyti tarnauti kaip mobilieji modemai – prie jų USB jungtimi galima prijungti nešiojamąjį kompiuterį ir jame naudotis internetu.

Išmani kamera ir „Nokia“ būdingas patvarumas

„Nokia 208“ turi išmanios kameros funkcijų – galima patogiai nusifotografuoti kamerą valdant balsu, ji geba fiksuoti daug kadrų vieną po kito ir daryti panoramines nuotraukas.Telefone yra „Slam“ funkcija, skirta patogiai ir greitai pasidalinti užfiksuotais kadrais su kitais įrenginiais, turinčiais „Bluetooth“ ryšį.

„Nokia 207“ ir „Nokia 208“ pasižymi įspūdinga baterijos veikimo trukme – „Nokia 207“ ir „Nokia 208“ vienu įkrovimu budėjimo režime gali tarnauti net iki 33 dienų, o „Nokia 208 Dual SIM“ – iki 20 dienų. Įrenginio korpusas lengvai nuvalomas ir atsparus įbrėžimams, tad telefonas patvarus naudojant ir kasdien, ir ekstremalesnėmis sąlygomis, pavyzdžiui aplinkoje esant daug dulkių ar per karščius.

Naujųjų modelių korpuso spalvą vartotojai galės pasirinkti ir raudonos, žalsvai mėlynos, baltos ir juodos spalvų. Lietuvoje pasirodys bus prekiaujama tik „Nokia 208“ modeliu – jis mūsų šalyje pasirodys 2013 m. ketvirtąjį ketvirtį ir kainuos apie 250 litų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos