Nokia Lumia 520 – populiariausias Windows Phone 8 išmanusis telefonas


Reklaminio tinklo AdDuplex, veikiančio platformose Windows ir Windows Phone, duomenimis, populiariausiu Windows Phone 8 įrenginiu yra biudžetinis Nokia išmanusis telefonas Lumia 520. Šis įrenginys skirtas besivystančių šalių rinkoms, jis labai populiarus, pavyzdžiui, Indijoje, kur Lumia 520 kainuoja apie $160 (~ 430 lt).

Iš visų Windows Phone platformą turinčių išmaniųjų telefonų Lumia 520 užima 12% rinkos. Birželio mėnesį šiam modeliui teko tik 8,4%, o pirmavo praėjusių metų lyderis Nokia Lumia 920. Gegužės mėnesį Lumia 520 rodiklis sudarė vos 4,4%, taigi kas mėnesį Nokia išmanusis telefonas demonstruoja labai solidų augimą.

Nokia Lumia 520

Nors kai kurie analitikai tikisi, kad Nokia Lumia 520 kaina dar gali mažėti iki $100, tačiau nemažai ekspertų pabrėžia, jog tai mažai tikėtina: savikaina yra didesnė. Aišku, nuolaidą gali pritaikyti kompanija Microsoft, jei tik panorėtų sparčiai didinti savo operacinės sistemos rinkos dalį. Antra vertus, Lumia 520 augimo tempus gali sumažinti naujai ruošiamas Nokia išmanusis telefonas Lumia 525. Pastarasis, jei tikėti gandais, gaus didesnės įstrižainės ekraną, tačiau kainuos panašiai, kaip ir pirmtakas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos