Nutekintos Nokia planšetinio kompiuterio nuotraukos


Turbūt ne vienas kompanijos Nokia produkcijos gerbėjas svajojo apie suomišką planšetinį kompiuterį, tačiau prekyboje jis taip ir nepasirodo: kompanija oficialiai jo netgi nepažadėjo. Vis tik dabar po truputį atsiranda įrodymų, jog Nokia dirba prie planšetinio kompiuterio.

nokia-tablet-leaked-01

Žmogaus, kuris publikavo atitinkamas fotografijas, teigimu, jose matyti dar šių metų pradžioje suplanuotas pasirodyti planšetinis kompiuteris, kuris taip ir nepasirodė. Pranešama, kad jame įdiegta operacinė sistema Windows RT. Matyt, pastarosios itin menkas populiarumas ir lėmė, kad Nokia šį projektą „paguldė į stalčių“.

Papildomai minima, kad planšetinis kompiuteris turi 10“ įstrižainės ekraną; maitinimo jungtis prijungiama, pasinaudojant magnetais (panašiai, kaip tai matome Apple nešiojamuose kompiuteriuose).

nokia-tablet-leaked-02 nokia-tablet-leaked-03

nokia-tablet-leaked-04

nokia-tablet-leaked-05

2 komentarai (-ų)

 1. Alfonsas parašė:

  Cia gal sena info: 10 colių ekrano raiška bus iki 2048 × 1536 pikselių, kuri yra 255ppi. Ir naudos Qualcomm Snap Dragon S4 dual-core procesorius. taip pat 8 aštuoni milijonai pikselių Carl Zeiss patvirtintą kamera, built-in 9000mAh baterija.

  • Alfonsas parašė:

   Sorry, ana sena info: vis tik radau dar: Nokia tabletėje yra pastatytas Tegra 3 1.3GHz procesorius su 2GB RAM ir ateina su HDMI / USB sąsaja ir SIM kortelės lizdas.
   vis tik tik lieka nemazai ivairiu gandu lygyje dar.


Kitos kategorijos naujienos