Nutekinta Motorola Moto X nuotrauka bei galimos specifikacijos


Bandanti įrodyti, kad keistis yra būtina (ir tai demonstruojanti savo pavyzdžiu), kompanija Motorola žada garsų anonsą šių metų rugpjūčio 1 d. Spėjama, Niujorke įvyksiančiame renginyje bus pristatytas išmanusis telefonas Moto X bei kelios jo modifikacijos. Šį kartą nutekinta vienos iš modifikacijų nuotrauka bei galimos techninės specifikacijos.

moto-x-leaked-01

Nuotraukoje matyti baltą korpusą turintis išmanusis telefonas, kuris gavo 4,7“ įstrižainės 1280 x 720 taškų (HD 720p) raiškos ekraną. Aparatinės platformos pagrindą sudarys 2 branduolių Qualcomm procesorius Snapdragon MSM8960DT, dirbsiantis 1,7 GHz dažniu. Taip pat vietos atsiras 2 GB operatyvios atminties ir 16 GB duomenų kaupikliui.

moto-x-black-press-render

Šaltinių teigimu, bus įdiegtos kelios kameros: 10,5 MP raiškos nugarinėje dalyje ir 2,1 MP raiškos priekyje. Nors buvo žadama, kad išmaniojo telefono baterijos darbo laikas bus gana aukštame lygmenyje, tačiau apie tai neleidžia kalbėti 2200 mAh talpos akumuliatorius. Antra vertus, daug kas priklausys ir nuo programinių optimizacijų, kurios turėtų būti įdiegtos operacinėje sistemoje Android 4.2.2 Jelly Bean.

moto-x-invite-august-1st

Nuotraukoje parodytas Motorola išmanusis telefonas gana gerai atspindi tai, ką anksčiau matėme Google direktorių valdybos pirmininko Eric Schmidt rankose. Prieš savaitę jis nesikuklino konferencijoje Allen & Co. demonstruoti savo naują išmanųjį telefoną, kuris turėjo Motorola prekinį ženklą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos