nVidia su Tegra 4 bando įšokti į nuvažiuojantį planšetinių kompiuterių traukinį


Po truputį traukiantis stacionarių kompiuterių ir jiems skirtų komponentų (tame tarpe, ir vaizdo plokščių) rinkai, gana aiškiai matyti, jog kompanijoms, kurios tiesiogiai susijusios su jų gamyba, būtina ieškoti naujų nišų, kad būtų išlaikyta teigiama veiklos dinamika. Gamintojai bando plėsti asortimentą, o kai kurie ketina įšokti į nuvažiuojantį traukiantį – debiutuoti persotintoje planšetinių kompiuterių rinkoje.

nvidia-tegra4

Naujokams konkuruoti su gigantais labai sunku, tačiau puslapis Fudzilla teigia, jog savo partnerius gali palaikyti kompanija nVidia, kuri bando rinką užpildyti pigesniais nei konkurentų planšetiniais kompiuteriais bei išmaniaisiais telefonais, kurie sukurti Tegra 4 pagrindu. Šaltinių teigimu, kai kurios gerai žinomos diskretinių vaizdo plokščių rinkoje kompanijos pasiruošusios savo mobilius produktus pristatyti Rytų Europoje ir Kinijoje. Visos aplinkybės leidžia kalbėti tik apie vieną kompaniją – nVidia.

Informuoti šaltiniai tvirtina, jog procesoriai Tegra 4 yra per brangūs, lyginant su konkurentų produkcija. Tokiu būdu, nelabai aišku, kuo bus grindžiami nVidia santykiai su jos partneriais ir ar bus vaisingas jų bendradarbiavimas. Galbūt nVidia pasiūlys supaprastintą/patobulintą Tegra 4 modifikaciją, kuri leis pakartoti šlovingus Tegra 3 laikus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos