nVidia Shield su Tegra 4 per karšta – bus įdiegtas ventiliatorius


Puslapio SemiAccurate atstovams parodoje Computex 2013 prie kompanijos nVidia stendo pavyko „sumedžioti“ bejėgę merginą tuo metu, kai ją saugantys apsauginiai domėjosi kiek kitokiais dalykais. „Auka“ buvo iš karto nuginkluota didžiulio dėmesio ir malonaus bendravimo srauto, o žurnalistams per tą laiką pavyko susipažinti su konsolės Shield pavyzdžiu. Vizualiniai ir lytėjimo pojūčiai buvo aprašyti trumpame straipsnyje.

shield_computex-01

Pradėkime nuo to, kad nVidia Shield svoris sudaro 579 gramus – tai žymiai daugiau, nei Nintendo 3DS arba Sony PlayStation Vita (PS Vita). Nugarinėje dalyje matyti ertmės, kurios skirtos karšto oro išpūtimui – aušinimo sistema turi ventiliatorių, tačiau spręsti apie jo triukšmo lygį kol kas dar anksti. Priminsime, kad žaidimų konsolė turi procesorių Tegra 4, kuri visų pirma skirtas planšetiniams kompiuteriams (pastarieji, kaip žinia, ventiliatorių gauna ypač retais atvejais).

shield_computex-02

Parodoje demonstruotas nVidia Shield pavyzdys, deja, neturėjo Wi-Fi adapterio, todėl panašyti po firminę aplikacijų parduotuvę žurnalistams nepavyko. Neapsieita ir be sistemos „pakibimo“ atvejų, kurie pareikalavo sistemą perkrauti, tačiau inžineriniams egzemplioriams tai atleistina.

Priminsime, kad jei nVidia planai dėl tiekimo nepasikeis, mūsų regioną konsolė Shield turėtų pasiekti 2014 metų pradžioje. Kokią kainą pamatysime, šiuo metu nelabai aišku, nors JAV vartotojai dar iki prekybos pradžios turėtų džiaugtis atpiginimu nuo $349 iki $299 (~ 800 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos