Paaiškėjo galutinės HTC One mini techninės specifikacijos


Testinio paketo GFX Bench duomenų bazė jau ne kartą tapo dar neišleistų mobilių įrenginių techninių specifikacijų lobynu. Šį kartą jis leido pamatyti HTC One mini charakteristikas. Kaip žinia, taivaniečių kompanija nusprendė sekti Samsung pramintu keliu, kuri iš pradžių išleidžia flagmaną, o paskui ir sumažintą versiją su tuo pačiu dizainu. Vartotojai iki šiol mieliau renkasi modelius su mažesne kaina, taigi būtent į tokius žmones ir nutaikytas „mažasis“ HTC One.

HTC-One-Mini-benchmarks-specs

Išmanusis telefonas gavo vidutinės klasės Qualcomm procesorių Snapdragon 400. Šis turi 2 skaičiavimų branduolius, dirba 1,4 GHz dažniu, turi integruotą grafiką Adreno 305. Operatyvios atminties kiekis – 2 GB. Lyginant su flagmanu, One mini turės mažesnės įstrižainės ir raiškos ekraną: 4,3“ (HD 720p) vietoj 4,7“ (Full HD).

Antra vertus, HTC One mini išsaugos vyresnio modelio išskirtines galimybes – kamerą UltraPixel su 4 MP raiška ir garsiakalbius BoomSound su Beats Audio technologijos palaikymu. Akumuliatoriaus talpa sudarys 1700 mAh. Šiuo metu kalbama apie modifikaciją su 16 GB kaupikliu, nors prekyboje gali pasirodyti ir talpesnių modelių.

Programinės įrangos srityje viskas gana nuspėjama: operacinė sistema – Android 4.2.2 Jelly Bean (šią versiją jau gauna HTC One savininkai), vartotojo sąsaja – HTC Sense 5. Debiuto galima laukti šių metų rugpjūčio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos