iPhone 5C: vienas iš galimų pigaus Apple telefono pavadinimų


Puslapis Weibo jau seniai tapo ta vieta, kurioje Apple paslapčių nemėgstantys kinai nuolat publikuoja fotografijas, kuriose pavaizduotos biudžetinio Apple išmaniojo telefono dalys. Šį kartą buvo paviešintas iš polikarbonato padarytas korpusas. Ant jo matyti JAV sertifikavimo agentūros FCC ženklas, o tai reiškia, kad pigaus iPhone masinė gamyba jau visai arti.

iphone_5c_back

Savo ruožtu, kitas kinų puslapis – Weiphone – publikavo mažmeninei prekybai skirtas pakuotes, kuriose vartotojai ras iPhone 5C – būtent taip vadinsis biudžetinis Apple telefonas, tikina šaltinis. Kaip ir naujos kartos iPod atveju, naujasis iPhone bus patalpintas į plastikinę dėžutę su permatomu langeliu.

iphone_5c_package

Be to, Internete jau kuris laikas prieinamas vaizdo klipas, kuriame matyti iPhone 5C korpuso nugarinė dalis. Pastaroji lyginama su analogiškomis kitų iPhone modelių korpuso dalimis.

Turimi duomenys leidžia spėti, jog iPhone 5C turės 4“ įstrižainės ekraną, 1 GB operatyvios atminties. Sprendžiant iš pavadinimo, raidė „C“ gali reikšti, kad biudžetinis Apple išmanusis telefonas turės įvairių spalvų korpusus (anglų kalba „Color“).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos