Planšetiniams Intel procesoriams šiuo metu nėra lygių


intel-tablets

Silvermont mikroarchitektūra, kurią Intel planuoja naudoti mobiliems įrenginiams skirtuose procesoriuose, pristatyta jau keletą kartų, o kai kurie jos savininkai pasirodė oficialiame Intel kainininke. Planšetiniams kompiuteriams skirti Silvermont atstovai (Bay Trail-T, dar žinomi kaip Atom Z) pasirodys rugsėjo mėnesį, o kol kas Intel apsiriboja tik etaloninių įrenginių demonstracija. Kartu žadama, kad naujieji mobilūs įrenginiai bus prieinama už sąlyginai nedidelę kainą.

Tuo pačiu metu puslapis Rbmem nusprendė paviešinti informaciją apie SoC mikroschemos Bay Trail-T produktyvumo lygį. Šiame procesoriuje yra 4 skaičiavimų branduoliai, kurie veikia 1,1 GHz taktiniu dažniu.

bay_trail_t_antutu

Tvirtinama, kad testiniame pakete AnTuTu naujasis sprendimas sugeba surinkti daugiau nei 43 tūkst. balų, o tai yra žymiai daugiau, nei gali pasigirti galingiausias Qualcomm procesorius – Snapdragon 800, turintis 4 skaičiavimų branduolius. Kartu reikia paminėti, kad Snapdragon 800 branduoliai veikia dvigubai didesniu taktiniu dažniu, lyginant su Bay Trail-T procesoriumi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos