Radeon HD 7730 bus siūloma ir Europos vartotojams


Jau ne kartą rašėme, kad vaizdo plokštė Radeon HD 7730 su grafiniu procesoriumi Cape Verde LE iš pradžių buvo skirta Rytų Europos (Rusijos, Ukrainos), taip pat Kinijos rinkoms. Vis tik pripažinimas atėjo po to, kai grafinis adapteris debiutavo Japonijos rinkoje. Kai kurie Europos šaltiniai pastebėjo, jog Radeon HD 7730 pasirodė ir Vokietijos el. parduotuvėse, tačiau gana greitai iš čia dingo.

msi-radeon-hd-7730

Antra vertus, pauzė truko neilgai – jau dabar Vokietijos ir Austrijos el. parduotuvėse galima surasti platų Radeon HD 7730 asortimentą (daugiausia pasiūlymų – iš kompanijų MSI ir Sapphire). Taip pat sutinkami ir XFX bei PowerColor variantai, o tai reiškia, kad ir Lietuvoje jų debiutas gali įvykti gana greitai.

Reikia pripažinti, kad ši vaizdo plokštė yra nišinis produktas, kuris pirmiausia nutaikytas į vartotojus, negalinčius įsigyti brangesnių sprendimų. Paprastai vidutinės klasės žaidimams skirtu sprendimu buvo laikoma Radeon HD 7770, kuris laikytas optimaliu variantu. Dar žemiau atsidūrė Radeon HD 7750, kuris siūlė mažesnę kainą, tačiau ir juntamai mažesnę spartą. Dar žemiau – jau AMD APU integruota grafika, taigi su Radeon HD 7730 kompanija AMD vaikšto ties labai slidžia riba. Antra vertus, jei vartotojas perka, kodėl gi jam nedavus tai, ko jis nori?

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos