Rašiklis „Lernstift“ neleis daryti klaidų ir išmokys gražiai rašyti


Daugelis žmonių jau spėjo pamiršti, ką reiškia rašyti ranka, ką jau bekalbėti apie didelės apimties ranka rašytus (o ne spausdintus) tekstus. Vis tik į mokyklą vaikai vis dar ima sąsiuvinius ir rašiklius bei mokosi rašyti. Ir jei kompiuteriuose dažniausiai rasime rašybos klaidų tikrinimo programas, kurios pasakys, kaip taisyklingai rašyti žodį ir kur padėti kablelį, paprasti rašikliai to, deja, nesugeba. Aišku, jei tai ne „Lernstift“ rašiklis.

Jame yra integruoti sensoriai, kurie leidžia „jausti“, ką ir kaip rašo žmogus. Jei žmogus padarys klaidą, rašiklis pradės vibruoti, taigi visuomet turėsime galimybę patikrinti, ar kur nors nesuklydome. Be viso kito, integruota sistema seks, kaip gražiai mes rašome.

Tiesa, šiuo metu rašiklis „Lernstift“ yra prototipo stadijoje, o jo kūrėjai šiuo metu per puslapį Kickstarter renka lėšas savo idėjos įgyvendinimui. Prašoma nei daug, nei mažai – 120 tūkst. svarų sterlingų (~ 480 tūkst. lt), iš kurių naujienos publikavimo metu surinkta kiek mažiau nei 10 proc.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos