Samsung atideda telefonų su OS Tizen debiutą iki IV ketvirčio


Kompanija Samsung dar pavasarį žadėjo, jog šių metų vasarą bus išleistas išmanusis telefonas su operacine sistema Tizen, kuri susiformavo po MeeGo ir LiMo susiliejimo. Vis tik puslapis i24news, remdamasis savais šaltiniais, praneša, jog korėjiečių gamintojui teko peržiūrėti savo planus. Dabar Samsung išmanusis telefonas su Tizen turėtų būti parodytas rugsėjį įvyksiančioje parodoje IFA 2013, o tai reiškia, kad pardavimai prasidėtų tik šių metų IV ketvirtyje.

samsung-tizen

Užlaikymo priežastis yra labai banali ir nuspėjama – Samsung kol kas nepavyko sukaupti reikiamo šiais platformai aplikacijų kiekio, kurios būtų siūlomos šių mobilių įrenginių pirkėjams. Iš mobiliojo ryšio operatorių, kurie palaiko Tizen projektą, galima paminėti prancūzų Orange ir japonų NTT DoCoMo, tuo tarpu JAV rinkoje aljanso partneriais yra Sprint ir SoftBank.

Kompanija Intel taip pat užsiima operacinės sistemos Tizen plėtra, tačiau ji bus naudojama įrenginiuose, kurie turės Atom (Bay Trail) procesorius su 22 nm Silvermont architektūra. Procesorių gigantui reikalinga alternatyva Windows ir Android platformoms.  Ar bendromis pajėgomis Intel ir Samsung sugebės prastumti į rinką naują mobilią operacinę sistemą, šiuo metu pasakyti sunku. Reikia pažymėti, kad Mozilla bendruomenė nepraranda optimizmo ir tiki Firefox OS ateitimi, kadangi ją palaiko vienas didžiausių pasaulyje elektronikos gamintojų Foxconn.

2 komentarai (-ų)

  1. nada parašė:

    man samsung su android labiau patinka

  2. mishka parašė:

    kas tas tizen?


Kitos kategorijos naujienos