Samsung ir toliau gamins Apple procesorius


Santykiai tarpo Apple ir Samsung pablogėjo dėl nesibaigiančių patentinių ginčų. Tai privertė kompaniją iš Kupertino ieškoti alternatyvų korėjiečių gamybiniams pajėgumams: Apple daugiau neužsako iš Samsung tam tikros produkcijos (pavyzdžiui, atminties mikroschemų), tuo tarpu nuo 2014 m. procesorius mobiliems Apple įrenginiams turėtų pradėti tiekti taivaniečių TSMC. Taip pat Apple partneriu gali tapti Globalfoundries, kuri tam reikalui netgi gali parduoti Niujorko apylinkėse esančią gamyklą Fab 8.

Laikraštis The Korea Economic Daily, remdamasis industriniais šaltiniais, praneša, jog kompanija Samsung gamins Apple A9 procesorius, pasitelkdama 14 nm technologinį procesą su FinFET tranzistoriais. Šių sprendimų, skirtų būsimiems iPhone, tiekimas turėtų prasidėti 2015 metais. Pranešama, kad korėjiečių gamintojas sukūrė atitinkamą gamybos technologiją anksčiau už konkurentą TSMC, tokiu būdu, taip užsitikrino bent dalį Apple užsakymų.

Beje, Internete pasirodė eilinės išmaniojo telefono iPhone 5S korpuso nuotraukos. Pastarasis turėtų tapti pagrindine šio rudens Apple naujiena. Įrenginio dizainas praktiškai nepasikeis, lyginant su dabar rinkoje esančiu, nors to ir buvo galima tikėtis.

iphone5s1 iphone5s2

Manoma, kad iPhone 5S gaus 4“ įstrižainės ekraną su aktyviu IGZO sluoksniu, tuo tarpu raiška sudarys 1136 x 640 taškų. Be viso kito aparatinę platformą sudarys 2 GB operatyvios atminties, grafikos posistemė PowerVR SGX554MP4, Wi-Fi 802.11ac bevielio ryšio modulis, 12 MP raiškos kamera su dviguba LED blykste, 4G LTE modulis. Teigiama, kad procesorius turės 2 skaičiavimų branduolius. Taip pat pranešama, jog iPhone 5S galės apžinti pirštų atspaudus, perduoti duomenis, pasitelkiant NFC.

2 komentarai (-ų)

  1. as parašė:

    zinoma, kad toliau gamins, visi zino, kas geriausi 😀

  2. eve parašė:

    visi jie cia vieni kitus gamina


Kitos kategorijos naujienos