Samsung padės Google išleisti atnaujintą Nexus 10 versiją


Dar nenurimo aistros aplink antros kartos planšetinį kompiuterį Nexus 7, o puslapis SamMobile, cituodamas vieno iš Google viceprezidentų pasisakymą per Twitter, praneša, jog paieškos gigantas jau dabar ruošiasi modernizuoti 10“ ekraną turintį planšetinį kompiuterį Nexus 10. Pastarąjį gamins kompanija Samsung, kaip ir pirmos kartos modelį.

nexus-10

Iš principo, ši informacija atitinka ankstesnius korėjiečių elektronikos giganto pasisakymus, kuriais buvo pažadėta, jog per artimiausius mėnesius praplės savo planšetinių kompiuterių asortimentą. Tarp firminių modelių turėtų vietos atsirasti ir antros kartos Google Nexus 10.

Ką naujo galėtų gauti modernizuotas Nexus 10, kol kas tiksliai nežinoma. Tai galėtų būti ir daug galingesnis Samsung procesorius (beje, visai neseniai buvo pristatytas atnaujintas Exynos 5 Octa), taip pat gali atsirasti 4G LTE mobiliojo ryšio tinklų palaikymas. Be to, jei planšetinio kompiuterio anonsas įvyktų spalio mėnesį, jis gali gauti operacinę sistema Android 5.0 Key Lime Pie.

Priminsime, kad dabartinis Nexus 10 išsiskiria 10,1“ įstrižainės 2560 x 1600 raiškos ekranu (300 ppi) su PLS LCD matrica, jame įdiegtas Cortex-A15 architektūros 2 branduolių 1,7 GHz procesorius Samsung Exynos 5250, 2 GB operatyvios atminties, 32 GB kaupiklis.

3 komentarai (-ų)

  1. gozdila parašė:

    samsung ir goodle duetas skamba tikrai patikimai

  2. rupispupis parašė:

    dizainas galetu buti geresnis, bet man samsung patinka

  3. ritasi parašė:

    zemyn google, samsung bando gelbeti. nice


Kitos kategorijos naujienos