Samsung ruošia išmanųjį telefoną su atverčiamu ekranu


Pirmasis mobilus telefonas su „kriauklės“ dizainu (sudarytas iš dviejų dalių kurie sujungti šarnyru) pasirodė dar 1989 metais, vėliau šis formatas išsaugojo savo populiarumą, kol rinkoje pradėjo dominuoti išmanieji telefonai su sensoriniais ekranais. Šiandien telefonai – „kriauklės“ yra didelė retenybė, juo labiau, kad tai yra nebrangūs modeliai, kurie neapdovanoti dideliu funkcionalumu.

galaxy_folder_ad

Portalas CNet, remdamasis korėjiečių leidiniu Digital Daily, praneša, jog išmanųjį telefoną – „kriauklę“ su operacine sistema Android ketina pristatyti ne kas kitas, o „didysis eksperimentatorius“ Samsung. Įrenginys bus pristatytas P. Korėjoje rugpjūčio mėnesį, ir vadinsis Galaxy Folder.

Iš techninės pusės mobilus įrenginys pasižymės kuklumu, o jo prekyba greičiausiai bus vykdoma besivystančių šalių rinkose. Žurnalistai iš GSM Arena patikslino, kad Galaxy Folder apjungs nedidelį sensorinį ekraną su 800×480 taškų raiška ir klaviatūros bloką. Pagrindu taps procesorius Qualcomm Snapdragon S4, taip pat užsimena apie 4G LTE mobiliojo ryšio standarto palaikymą.

Kiek anksčiau Samsung buvo pristačiusi išmanųjį telefoną SCH-W2013 su analogišku dizainu, jis buvo skirtas išskirtinai Kinijos vartotojams. Šio mobilaus įrenginio reklaminiu veidu tapo Džekis Čanas, o pats išmanusis telefonas pasižymėjo kaina, kuri smarkiai viršijo $1000. Akivaizdu, jog Galaxy Folder turėtų būti kuklesnis visomis prasmėmis.

2 komentarai (-ų)

  1. oblem parašė:

    juokingai atrodo..

  2. jaja parašė:

    na bet is tiesu tai gal ir gerai daro, tikrai trukksta kokybisku telefonu su klaviatura rinkoje


Kitos kategorijos naujienos