Samsung kuria Windows Phone 8 telefoną, LG – taip pat


ATIV serijos kompiuteriniai įrenginiai su Windows platforma kompanijos Samsung asortimente laikas nuo laiko papildomi naujais produktais. Čia paprastai galima rasti nešiojamus kompiuterius ir planšetes su Windows 8, tačiau išmanieji telefonai čia reti: paskutinis Windows Phone atstovas buvo išleistas tik 2012 metais.

optimus-7-lg

Antra vertus, atsisakyti Windows Phone 8 korėjiečių gigantas neketina. Duomenys apie išmanųjį telefoną kodiniu pavadinimu Cronus aptikti Windows Phone Store patalpintoje aplikacijoje Mobile Care. Aprašyme kalbama, kad ji veikia tik ATIV S, ATIV Odyssey ir Cronus.

Beje, norėdami įsidiegti minėtą aplikaciją į ATIV S ir ATIV Odyssey, privalėsite turėti operacinę sistema WP8 GDR2, tuo tarpu Cronus atveju tokių manipuliacijų neprireiks. Tai reiškia, kad naujasis išmanusis telefonas turės gamykliškai įdiegtą atnaujintą Windows Phone 8 versiją.

Beje, nuo Samsung neketina atsilikti ir jo pagrindinis konkurentas P. Korėjos rinkoje – kompanija LG. Indijos padalinio vadovas leidiniui Light Reading India teigė, kad kompanija ketina išleisti Windows Phone 8 išmanųjį telefoną. Apie tikslią debiuto datą kol kas kalbėti anksti, kadangi mobilus įrenginys yra dar tik kūrimo stadijoje.

Vienas komentaras

  1. samsung parašė:

    lg gali vytis nesiviijes, vistiek neprisivis.


Kitos kategorijos naujienos