Samsung ruošia du planšetinius kompiuterius su 2560×1600 ekranais


Be klasikinių 7“ ir 10“ ekraną turinčių planšetinių kompiuterių kompanija Samsung išleis ir kitų formatų modelius. Anksčiau buvo skelbiama apie elektronikos giganto norą „ištempti“ planšetės ekraną iki 12,2“. Šią informaciją savo laiku patvirtino mikrotinklaraštis @evleaks, kuris jau ne kartą pasižymėjo sėkmingais spėjimais.

Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Note 10.1

Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Note 10.1

Gana lakoniška maniera mikrotinklaraščio autorius pranešė, jog Samsung ruošia įrenginį kodiniu pavadinimu SM-P900, kuris gaus 12,2“ įstrižainės ekraną su 2560 x 1600 taškų raiška, procesoriumi Exynos 5 Octa (greičiausiai tai bus atnaujintas modelis) ir S Pen rašiklio palaikymu, taigi galima kalbėti apie priklausomybę Galaxy Note serijai.

Antrasis įrenginys žinomas kaip SM-P600, jis gaus 10“ įstrižainės ekraną su 2560 x 1600 taškų raiška, jame vietos atsiras procesoriui Qualcomm Snapdragon 800. Pastarasis mobilus įrenginys gali būti ne kas kitas, o antros kartos Nexus 10, apie kurį gandai pradėjo sklisti dar praėjusią savaitę.

Reikia tikėtis, kad daugiau informacijos apie abu naujokus paaiškės parodoje IFA 2013 (Berlynas, Vokietija), kuris prasidės šių metų rugsėjo mėnesio pradžioje. Jei raiškos didinimas vyks tokiais tempais ir toliau, kitąmet, matyt, reikia tikėtis planšetinių kompiuterių su 4K (Ultra HD) raiška.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos